Rodyti darbo laiką

ROKIŠKYJE
I - VII 10 - 22
Tel. +370 624 89198

UKMERGĖJE
I - VII 10 - 22
Tel. +370 678 64474

Apie „Apetito picą“

Apetito pizza – tai vieta, kurioje būsite maloniai aptarnautas, vieta, kurioje galėsite paragauti ne tik skanių picų, bet ir sushi, picų suktinukų ir kitų patiekalų, be to gausite su meile pagamintą maistą ir būsite draugiškai išlydėti ☺
Nors esame jauni, bet mokomės sparčiai ir siekiame geriausių rezultatų. Įdėję daug triūso ir pasisėmę patirties iš geriausių picų kepėjų sukūrėme ,,Apetito pizza”prekinį ženklą, kuriuo garantuojame skanią, traškią picą su daug sūrio, pagamintą iš šviežiausių produktų. ☺
Visuomet stengiamės, kad mūsų svečiai liktų patenkinti ne tik picų skoniu, bet ir dydžiu, tad galime pasiūlyti net pusės metro pločio šeimyninę picą. Mūsų pagrindinis tikslas – neužsisėdėti vietoje, todėl nuolat atnaujiname Meniu, plečiame tinklą, rengiame žaidimus ir siūlome paragauti kažką naujo:)
Šiai dienai „Apetito pizza“ siūlo net 28 skirtingas picas, trijų rūšių roletus ir koldūnus, makaronus su skaniais špinatų bei bolognese padažais, itin gardžią skrudintą vištieną, bei 6 rūšių salotas. Dar viena naujovė, kurią į Rokiškio miestą atnešė ,,Apetito pizza“ – tai Sushi. Šią naujovę su džiaugsmu priėmė ir miesto gyventojai.
Jei turite išskirtinių pageidavimų, visuomet galite juos išreikšti „Papildomi ingridientai“ skiltyje, kurioje galite pasirinkti pageidaujamus ingridientus ant picos.
Jei neturite galimybės užsukti pas mus į svečius, maloniai pristatysime maistą į namus ar ofisą.